• svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

Adres

Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. Helenium Twins A Blok No:1/36 Kartal/İstanbul/Türkiye

Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurup, mesajınızı ekleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Tüm alanlar zorunludur! *

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
Cumartesi:10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı

 • svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

Adres

Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. Helenium Twins A Blok No:1/36 Kartal/İstanbul/Türkiye

Teklif Al

Aşağıdaki formu doldurup, mesajınızı ekleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

* Tüm alanlar zorunludur! *

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
Cumartesi:10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı

APOKS KİMYA’dan Akıllı Epoxy, Ferdimar´dan Hız ve Ömür

apox Tarafından, Bizden Haberler

06

Ara
2022

Sektörde kısa zamanda isminden söz ettiren APOKS Kimya, kurmuş olduğu güçlü birlikteliği olan FERDIMAR ile yapmış olduğu anlaşma ile gücüne güç kattı.

Yatırımlarında ve yaptığı araştırmalarda önceliğin ‘Doğaltaş sektörünün menfaatleri’ olduğunun altını çizen APOKS & FERDİMAR ailesi yeniliklerine devam ederken yarınlara, sürprizleri ile damgasını vurmaya devam ediyor.

“Gücünü içinden alan, ilişkilere yaslanmak yerine işini iyi yapan, sürekli daha iyisini deneyen her başarıdan sonra el yükselten insan, gelecekte bugünden daha iyi bir yerde olacaktır” cümlesi ile kendi yol haritalarını çizen APOKS & FERDİMAR şirketi insan odaklı başarılı işlere imza atmaya tüm hızıyla devam ediyor.

On yıldan fazla bir süredir en büyük yatırımını Ar-Ge ‘ye yapan Apoks Kimya, sektöre yapay zekaya sahip akıllı epoxy kavramını 2022 yılı ile birlikte tanıtmaya başladı.

DİKKAT !.. İşçilik hataları ve fireleri minimum seviyeye indiriyor

APOX Bluetech IQ1000 isimli ürün ile işçilik hatalarını ve fireleri, minimuma indirerek sektöre destek vermeye devam ediyor.

APOKS Kimya sahiplerinden Engin SİNAN’ dan önümüzdeki günlerde doğaltaş sektörüne verecekleri müjdeleri dinledik, gelişme ve yenilikler hakkında bilgi aldık.

Engin SİNAN “Zorlu zamanlar güçlü insanlar yaratır, güçlü insanlar iyi insanlar yaratır. Diyerek açıklamama başlamak istiyorum.

Pandemi ve küresel krizlerle birlikte navlun ve petrol fiyatlarındaki artışlar ile zor zamanlardan geçtiğimizi ve avantajlı ürünler ile sektöre fayda sağlanması gerektiğini biliyoruz.

2021 yılında Ankara’ da kurulan Ferdimar katrak lamalarını, sektörümüz ile buluşturdu. 2 ay içerisinde tam kapasite çalışan tesisten çıkan ürünlerde müşterilerin hız ve ömür olarak yakın rakiplerine ciddi fark attığını öğrenmiş bulunuyoruz. Bu elbette sevindirici bir durum, sektör için büyük önem arz ediyor.

Önümüzde ki günlerde doğaltaş sektörüne müjdeli haberlerimizi sizlerin aracılığı ile duyuracağız. İhracat alanında hizmet veren Abrapox Abrasive ile yeni dönemde iç piyasada da etkili olacağımızı şimdiden duyurmak isteriz. Gelecek hedeflerimizin içinde çok büyük bir yatırıma adım atmayı planlıyoruz. Bu konu henüz proje aşamasında olduğu için ilerleyen süreçte daha detaylı bilgi vereceğimizi söylemek isterim.

Şu günlerde petrol ve doğalgaz ülke gündeminde fazlası ile konuşulmakta ve yapılan araştırmalar devam etmektedir. Petrokimya tesislerinin üretiminde hammadde olarak nafta ve doğalgaz kullanılmakta ve birçok kimyasal madde ve polimer üretiminde kullanılan ürünler üretilmektedir.

Ülkemizde petrol ve doğalgaz araştırmalarının sonucunda kısa bir süre sonra kimyasal hammadde alanında deva sal bir tesis kurulması için çalışmalar yapmaktayız. Bu bağlamda petrokimya üssü olarak belirlenen bölgede, 100.000 m² kapalı alanda üretim yapmak üzere başvuruda bulunduk. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” Dedi.

Dünü, bugünü ve yarını planlayarak yürüyen, zorlu zamanlar güçlü insanlar yaratır, güçlü insanlar iyi insanlar yaratır sözleri ile beyinlerde iz bırakan Apoks Kimya A.Ş’ yi biz de kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Kategoriler
Arşiv

Bizden teklif almak ya da ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki butona tıklayarak "Teklif Al" sayfamıza gidebilirsiniz.

TEKLİF AL